Kalender Heren

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
02/09/2018 15:00 K.S.K. SNAASKERKE KDC.RUDDERVOORDE
2 - 1
09/09/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE VV KOEKELARE
0 - 3
16/09/2018 15:00 K. FC MOERKERKE KDC.RUDDERVOORDE
1 - 1
22/09/2018 19:00 KDC.RUDDERVOORDE JONG MALE
1 - 1
30/09/2018 15:00 K. FC LISSEWEGE KDC.RUDDERVOORDE
3 - 6
07/10/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE SK TORHOUT
5 - 2
14/10/2018 15:00 SC LOMBARDSIJDE KDC.RUDDERVOORDE
3 - 5
21/10/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE K. EG GISTEL
3 - 2
28/10/2018 15:00 SV LOPPEM KDC.RUDDERVOORDE
7 - 2
04/11/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE DAR. BRUGGE
0 - 1
11/11/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE K. SV NIEUWPOORT A
0 - 6
18/11/2018 15:00 K.V.C ICHTEGEM KDC.RUDDERVOORDE
1 - 1
24/11/2018 19:00 KDC.RUDDERVOORDE K. SK STEENBRUGGE A
6 - 1
02/12/2018 15:00 VK DUDZELE KDC.RUDDERVOORDE
1 - 2
09/12/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE VVC BEERNEM A
3 - 3
16/12/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE K.S.K. SNAASKERKE
1 - 1
06/01/2019 15:00 VV KOEKELARE KDC.RUDDERVOORDE
4 - 1
13/01/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE K. FC MOERKERKE
3 - 3
20/01/2019 15:00 JONG MALE KDC.RUDDERVOORDE
3 - 2
03/02/2019 15:00 SK TORHOUT KDC.RUDDERVOORDE
5 - 0
10/02/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE SC LOMBARDSIJDE
0 - 2
17/02/2019 15:00 K. EG GISTEL KDC.RUDDERVOORDE
24/02/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE SV LOPPEM
03/03/2019 15:00 DAR. BRUGGE KDC.RUDDERVOORDE
10/03/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE K. FC LISSEWEGE
17/03/2019 15:00 K. SV NIEUWPOORT A KDC.RUDDERVOORDE
24/03/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE K.V.C ICHTEGEM
31/03/2019 15:00 K. SK STEENBRUGGE A KDC.RUDDERVOORDE
07/04/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE VK DUDZELE
14/04/2019 15:00 VVC BEERNEM A KDC.RUDDERVOORDE

Kalender Dames Nationaal

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
1/09/2018 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A K.SK.VOORW.ZWEVEZELE A
0 - 3
15/09/2018 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A K.S.O.C.MARIA-TER-HEIDE A
0 - 4
29/09/2018 15:00 K.AA.GENT C KDC.RUDDERVOORDE A
3 - 0
6/10/2018 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A K.OLSA BRAKEL A
2 - 4
20/10/2018 15:00 K.WUUSTWEZEL FC. A KDC.RUDDERVOORDE A
14 - 0
27/10/2018 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A DAMES VK.EGEM A
0 - 3
3/11/2018 14:30 U.ST-GHISL.TERTRE-HAUTR. B KDC.RUDDERVOORDE A
3 - 1
10/11/2018 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A SC.EENDRACHT AALST B
1 - 2
24/11/2018 14:00 CLUB BRUGGE KV. B KDC.RUDDERVOORDE A
3 - 0
1/12/2018 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A K.SV.SOTTEGEM A
0 - 3
8/12/2018 17:00 SV.ZULTE WAREGEM B KDC.RUDDERVOORDE A
4 - 0
15/12/2018 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A GFA.SINAAI A
0 - 4
12/01/2019 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A LOENHOUT SK. A
1 - 3
19/01/2019 15:00 K.SK.VOORW.ZWEVEZELE A KDC.RUDDERVOORDE A
2 - 0
2/02/2019 15:00 K.S.O.C.MARIA-TER-HEIDE A KDC.RUDDERVOORDE A
5 - 0 (FF)
9/02/2019 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A K.AA.GENT C
0 - 2
23/02/2019 14:00 K.OLSA BRAKEL A KDC.RUDDERVOORDE A
2/03/2019 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A K.WUUSTWEZEL FC. A
9/03/2019 15:00 DAMES VK.EGEM A KDC.RUDDERVOORDE A
16/03/2019 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A U.ST-GHISL.TERTRE-HAUTR. B
23/03/2019 17:00 SC.EENDRACHT AALST B KDC.RUDDERVOORDE A
13/04/2019 14:00 KDC.RUDDERVOORDE A CLUB BRUGGE KV. B
20/04/2019 17:00 K.SV.SOTTEGEM A KDC.RUDDERVOORDE A
27/04/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE A SV.ZULTE WAREGEM B
4/05/2019 15:00 GFA.SINAAI A KDC.RUDDERVOORDE A

Kalender Beloften A

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
31/08/2018 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A K. DOSKO SINT-KRUIS
3 - 4
07/09/2018 20:00 JONG MALE KDC.RUDDERVOORDE A
2 - 2
15/09/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE A K. E. DE HAAN
1 - 7
22/09/2018 15:00 VVC BEERNEM KDC.RUDDERVOORDE A
2 - 4
28/09/2018 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A SK SPERMALIE-MIDDELKERKE A
3 - 5
06/10/2018 15:00 SV LOPPEM KDC.RUDDERVOORDE A
4 - 2
12/10/2018 20:00 K. RC DE PANNE KDC.RUDDERVOORDE A
3 - 2
19/10/2018 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A K.S.K. SNAASKERKE
1 - 3
27/10/2018 15:00 K. FC HEIST A KDC.RUDDERVOORDE A
3 - 1
03/11/2018 15:00 KDC.RUDDERVOORDE A K. FC MOERKERKE
2 - 5
09/11/2018 20:00 FC VELDEGEM KDC.RUDDERVOORDE A
2 - 4
16/11/2018 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A K. FC LISSEWEGE
3 - 3
23/11/2018 20:00 S.V.D. KORTEMARK KDC.RUDDERVOORDE A
0 - 2
30/11/2018 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A VV KOEKELARE
3 - 3
07/12/2018 20:00 K. DOSKO SINT-KRUIS KDC.RUDDERVOORDE A
5 - 5
14/12/2018 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A JONG MALE
2 - 0
05/01/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE A K. EG GISTEL A
2 - 3
11/01/2019 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A K. RC DE PANNE
0 - 2
19/01/2019 15:00 K. E. DE HAAN KDC.RUDDERVOORDE A
7 - 4
02/02/2019 15:00 SK SPERMALIE-MIDDELKERKE A KDC.RUDDERVOORDE A
PP
09/02/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE A SV LOPPEM
4 - 2
16/02/2019 15:00 K.S.K. SNAASKERKE KDC.RUDDERVOORDE A
23/02/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE A K. FC HEIST A
01/03/2019 20:00 K. EG GISTEL A KDC.RUDDERVOORDE A
09/03/2019 15:00 KDC.RUDDERVOORDE A VVC BEERNEM
16/03/2019 16:30 K. FC MOERKERKE KDC.RUDDERVOORDE A
22/03/2019 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A FC VELDEGEM
30/03/2019 15:00 K. FC LISSEWEGE KDC.RUDDERVOORDE A
05/04/2019 20:00 KDC.RUDDERVOORDE A S.V.D. KORTEMARK
13/04/2019 15:00 VV KOEKELARE KDC.RUDDERVOORDE A

Kalender Beloften B

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
02/09/2018 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B DAR. BRUGGE
0 - 8
09/09/2018 9:15 K. FC HEIST B KDC.RUDDERVOORDE B
2 - 3
16/09/2018 9:15 HO OEDELEM KDC.RUDDERVOORDE B
4 - 0
23/09/2018 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B SKD HERTSBERGE A
6 - 2
30/09/2018 9:15 VC VAMOS ZANDVOORDE KDC.RUDDERVOORDE B
1 - 1
07/10/2018 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B E. BRUGGE
8 - 2
21/10/2018 9:15 VK ZERKEGEM KDC.RUDDERVOORDE B
0 - 1
28/10/2018 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. SV JABBEKE B
1 - 2
04/11/2018 9:30 VK DUDZELE KDC.RUDDERVOORDE B
1 - 2
11/11/2018 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B Z. ZEEBRUGGE
12 - 1
18/11/2018 9:15 VV WESTKAPELLE KDC.RUDDERVOORDE B
3 - 2
25/11/2018 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. SK WENDUINE
4 - 1
02/12/2018 9:15 K. FC SINT-JORIS SP. KDC.RUDDERVOORDE B
4 - 3
09/12/2018 9:15 DAR. BRUGGE KDC.RUDDERVOORDE B
4 - 3
16/12/2018 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. FC HEIST B
6 - 0
20/01/2019 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B HO OEDELEM
2 - 6
03/02/2019 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B VC VAMOS ZANDVOORDE
PP
10/02/2019 10:00 E. BRUGGE KDC.RUDDERVOORDE B
1 - 2
17/02/2019 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B VK ZERKEGEM
23/02/2019 17:15 K. SV JABBEKE B KDC.RUDDERVOORDE B
10/03/2019 9:15 SKD HERTSBERGE A KDC.RUDDERVOORDE B
17/03/2019 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B VK DUDZELE
24/03/2019 9:15 Z. ZEEBRUGGE KDC.RUDDERVOORDE B
31/03/2019 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B VV WESTKAPELLE
07/04/2019 10:00 K. SK WENDUINE KDC.RUDDERVOORDE B
14/04/2019 9:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. FC SINT-JORIS SP.

Kalender Dames Provinciaal

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
2/09/2018 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. EENDR. WERVIK
0 - 6
9/09/2018 14:30 FC HOUTHEM KDC.RUDDERVOORDE B
13 - 1
16/09/2018 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B NSVD HANDZAME
1 - 3
23/09/2018 15:00 F.C. MENEN UNITED KDC.RUDDERVOORDE B
6 - 0
30/09/2018 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B F. WESTHOEK DIKSMUIDE MERKEM C
1 - 3
7/10/2018 16:00 CERKELLADIES BRUGGE B KDC.RUDDERVOORDE B
9 - 1
14/10/2018 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. FC SINT-JORIS SP.
0 - 6
21/10/2018 13:00 K. WS DESSELGEM KDC.RUDDERVOORDE B
1 - 2
28/10/2018 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B SK STADEN B
2 - 6
4/11/2018 14:30 DAMESVOETBAL LEFFINGE KDC.RUDDERVOORDE B
2 - 2
11/11/2018 17:00 K. VK AVELGEM A KDC.RUDDERVOORDE B
7 - 3
18/11/2018 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. SV NIEUWPOORT A
2 - 3
25/11/2018 14:30 SC OOSTROZEBEKE KDC.RUDDERVOORDE B
1 - 3
2/12/2018 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B VK DADIZELE
3 - 4
9/12/2018 14:00 K. BRIELEN SPORT KDC.RUDDERVOORDE B
3 - 3
16/12/2018 14:30 K. EENDR. WERVIK KDC.RUDDERVOORDE B
0 - 0
6/01/2019 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B FC HOUTHEM
6 - 0
13/01/2019 12:30 NSVD HANDZAME KDC.RUDDERVOORDE B
2 - 1
20/01/2019 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B F.C. MENEN UNITED
0 - 7
3/02/2019 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B CERKELLADIES BRUGGE B
3 - 5
10/02/2019 14:30 K. FC SINT-JORIS SP. KDC.RUDDERVOORDE B
1 - 0
17/02/2019 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. WS DESSELGEM
24/02/2019 15:00 SK STADEN B KDC.RUDDERVOORDE B
03/03/2019 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B DAMESVOETBAL LEFFINGE
10/03/2019 14:30 F. WESTHOEK DIKSMUIDE MERKEM C KDC.RUDDERVOORDE B
17/03/2019 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. VK AVELGEM A
24/03/2019 15:00 K. SV NIEUWPOORT A KDC.RUDDERVOORDE B
31/03/2019 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B SC OOSTROZEBEKE
07/04/2019 15:00 VK DADIZELE KDC.RUDDERVOORDE B
14/04/2019 14:15 KDC.RUDDERVOORDE B K. BRIELEN SPORT

Kalender U21

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
02/09/2018 9:15 SV LOPPEM NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
4 - 1
09/09/2018 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. WS OUDENBURG NIV.1
0 - 4
16/09/2018 9:30 JONG MALE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
2 - 0
23/09/2018 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VV WESTKAPELLE NIV.1
0 - 5
30/09/2018 9:15 GL RUISELEDE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
3 - 1
07/10/2018 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VV KOEKELARE NIV.1
6 - 3
21/10/2018 9:30 K. SV JABBEKE NIV.2-1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
4 - 0
28/10/2018 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K.V.C ICHTEGEM NIV.1
2 - 0
04/11/2018 9:15 DAVO WESTENDE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
3 - 2
11/11/2018 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
Algemeen forfait Zandvoorde
18/11/2018 9:30 E. BRUGGE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
0- 5 (FF)
25/11/2018 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. SKV ZWEVEZELE NIV.1
5- 0 (FF)
02/12/2018 9:15 SK TORHOUT NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
0 - 2
09/12/2018 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 SV LOPPEM NIV.1
3 - 5
16/12/2018 9:30 K.WS OUDENBURG NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
6 - 0
20/01/2019 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 JONG MALE NIV.1
1 - 3
03/02/2019 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 GL RUISELEDE NIV.1
PP
10/02/2019 9:15 VV KOEKELARE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
2 - 2
17/02/2019 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. SV JABBEKE NIV.2-1
24/02/2019 9:15 K.V.C ICHTEGEM NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
10/03/2019 9:15 VV WESTKAPELLE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
17/03/2019 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 DAVO WESTENDE NIV.1
24/03/2019 9:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
Algemeen forfait Zandvoorde
31/03/2019 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 E. BRUGGE NIV.1
07/04/2019 9:30 K. SKV ZWEVEZELE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
14/04/2019 9:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 SK TORHOUT NIV.1

Kalender U17

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 09:15 K. EXC. ZEDELGEM NIV.2 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2
3 - 1
19-01-2019 09:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2
5 - 1
02-02-2019 09:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. WS OUDENBURG NIV.2
PP
09-02-2019 09:15 K. FC MOERKERKE NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
3 - 0
16-02-2019 09:15 K. FC VARSENARE B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
23-02-2019 09:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 SV LOPPEM NIV.2
02-03-2019 09:15 VV WESTKAPELLE NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
09-03-2019 09:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. EXC. ZEDELGEM NIV.2
16-03-2019 09:30 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
23-03-2019 09:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 VV WESTKAPELLE NIV.2
30-03-2019 09:30 K. WS OUDENBURG NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
06-04-2019 09:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. FC MOERKERKE NIV.2
13-04-2019 09:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. FC VARSENARE B NIV.2
27-04-2019 09:15 SV LOPPEM NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
Eerste periode
01/09/2018 09:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K.FC LICHTERVELDE NIV.2
8 - 1
08/09/2018 09:15 K. FC. MEULEBEKE A NIV.3 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2
0 - 3
15/09/2018 09:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2 TORHOUT 1992 KM B NIV.2
1 - 4
22/09/2018 09:15 K. SKV ZWEVEZELE NIV.2 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2
0 - 1
29/09/2018 09:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. EXC. ZEDELGEM NIV.2
1 - 2
06/10/2018 09:15 K. FC MOERKERKE NIV.2 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2
2 - 2
13/10/2018 09:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2 DOSKO KANEGEM NIV.2
1 - 0
20/10/2018 09:15 K.FC LICHTERVELDE NIV.2 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2
0 - 6
27/10/2018 09:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. FC. MEULEBEKE A NIV.3
5 - 1
03/11/2018 09:00 TORHOUT 1992 KM B NIV.2 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2
1 - 1
10/11/2018 09:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. SKV ZWEVEZELE NIV.2
1 - 1
17/11/2018 09:15 K. EXC. ZEDELGEM NIV.2 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2
1 - 3
24/11/2018 09:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. FC MOERKERKE NIV.2
2 - 1
01/12/2018 09:30 DOSKO KANEGEM NIV.2 KDC. RUDDERVOORDE NIV.3-2
0 - 1

Kalender U15a

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 14:30 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
2 - 1
19-01-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. VV AARTRIJKE NIV.1
10 - 0
02-02-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 DAMES V.K. EGEM NIV.1
PP
09-02-2019 15:15 SK TORHOUT NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
0 - 2
16-02-2019 13:45 FC VELDEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
23-02-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. VP GITS NIV.1
-
02-03-2019 15:30 K. SKV ZWEVEZELE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
09-03-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1
-
16-03-2019 15:15 K. VV AARTRIJKE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
23-03-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. SKV ZWEVEZELE NIV.1
-
30-03-2019 13:30 DAMES V.K. EGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
06-04-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 SK TORHOUT NIV.1
-
13-04-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 FC VELDEGEM NIV.1
-
27-04-2019 15:00 K. VP GITS NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
Eerste periode
01/09/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. VV AARTRIJKE NIV.1
7 - 2
08/09/2018 14:50 SKD HERTSBERGE A NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1
4 - 2
15/09/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1 SK TORHOUT NIV.1
2 - 4
22/09/2018 16:00 K. DOSKO BEVEREN B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1
1 - 2
29/09/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1
2 - 2
06/10/2018 13:45 FC VELDEGEM NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1
1 - 2
13/10/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1 V.V. EMELGEM-KACHTEM A NIV.1
0 - 9
20/10/2018 15:15 K. VV AARTRIJKE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1
1 - 8
27/10/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1 SKD HERTSBERGE A NIV.1
0 - 8
03/11/2018 15:15 SK TORHOUT NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1
4 - 7
10/11/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. DOSKO BEVEREN B NIV.1
3 - 3
17/11/2018 14:30 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1
4 - 0
24/11/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1 FC VELDEGEM NIV.1
3 - 5
01/12/2018 13:30 V.V. EMELGEM-KACHTEM A NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE A NIV.1
17 - 0

Kalender U15b

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 SKD HERTSBERGE B NIV.1
6 - 2
19-01-2019 15:15 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
4 - 0
02-02-2019 15:00 K. FC SINT-JORIS SP. B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
PP
16-02-2019 13:45 K. SK STEENBRUGGE A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
27-02-2019 19:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 JONG MALE B NIV.1
-
02-03-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 VVC BEERNEM B NIV.1
09-03-2019 14:50 SKD HERTSBERGE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
16-03-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1
-
23-03-2019 13:30 VVC BEERNEM B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
30-03-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. FC SINT-JORIS SP. B NIV.1
-
06-04-2019 15:30 JONG MALE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
13-04-2019 15:15 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. SK STEENBRUGGE A NIV.1
-
Eerste periode
01/09/2018 15:00 K. FC SINT-JORIS SP. B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1
2 - 4
08/09/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1
6 - 3
15/09/2018 14:50 SKD HERTSBERGE B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1
3 - 4
22/09/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. SV JABBEKE B NIV.1
8 - 4
29/09/2018 15:00 VVC BEERNEM B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1
5 - 2
06/10/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1 VK ZERKEGEM B NIV.1
11 - 2
13/10/2018 15:00 FC DOOMKERKE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1
6 - 2
20/10/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. FC SINT-JORIS SP. B NIV.1
4 - 3
27/10/2018 15:15 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1
3 - 4
10/11/2018 15:15 K. SV JABBEKE B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1
2 - 2
14/11/2018 18:00 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1 SKD HERTSBERGE B NIV.1
2 - 0
17/11/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1 VVC BEERNEM B NIV.1
2 - 5
24/11/2018 14:00 VK ZERKEGEM B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1
1 - 0
01/12/2018 15:15 KDC. RUDDERVOORDE B NIV.1 FC DOOMKERKE NIV.1
1 - 1

Kalender U13

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 12:45 SV ZULTE-WAREGEM C NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
8 - 1
19-01-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 VK LANGEMARK-POELKAPELLE A NIV.3-2
-
02-02-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.3
PP
09-02-2019 13:30 V.V. TIELT A NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
11 - 4
16-02-2019 13:30 K. VP GITS A NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
-
23-02-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER C NIV.3-2
-
02-03-2019 14:30 K. DOSKO BEVEREN A NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
09-03-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 SV ZULTE-WAREGEM C NIV.3
-
16-03-2019 15:00 VK LANGEMARK-POELKAPELLE A NIV.3-2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
-
23-03-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. DOSKO BEVEREN A NIV.3
-
30-03-2019 13:30 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
-
06-04-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 V.V. TIELT A NIV.3
-
13-04-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2 K. VP GITS A NIV.3
-
27-04-2019 12:45 FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER C NIV.3-2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.3-2
-
Eerste periode
01-09-2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 FC DOOMKERKE NIV.1
13 - 2
08-09-2018 14:00 SV LOPPEM B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
15-09-2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 SKD HERTSBERGE NIV.1
-
22-09-2018 13:45 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
1 - 9
29-09-2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VVC BEERNEM B NIV.1
06-10-2018 13:45 Z. ZEEBRUGGE A NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
13-10-2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1
20-10-2018 13:00 FC DOOMKERKE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
1 - 4
27-10-2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 SV LOPPEM B NIV.1
03-11-2018 13:00 SKD HERTSBERGE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
10-11-2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
17-11-2018 13:30 VVC BEERNEM B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
24-11-2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 Z. ZEEBRUGGE A NIV.1
01-12-2018 13:30 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
1 - 6

Kalender U12

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. DOSKO BEVEREN B NIV.1
9 - 1
19-01-2019 13:45 K. VC ARDOOIE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
02-02-2019 14:30 K.V.C ICHTEGEM B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
PP
09-02-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 V.V. EMELGEM-KACHTEM C NIV.1
7 - 2
16-02-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 FC VELDEGEM NIV.1
-
23-02-2019 13:30 SK TORHOUT NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
02-03-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VV KOEKELARE F NIV.1
09-03-2019 14:00 K. DOSKO BEVEREN B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
16-03-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. VC ARDOOIE NIV.1
-
23-03-2019 13:30 VV KOEKELARE F NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
30-03-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K.V.C ICHTEGEM B NIV.1
-
06-04-2019 12:30 V.V. EMELGEM-KACHTEM C NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
13-04-2019 13:45 FC VELDEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
27-04-2019 13:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 SK TORHOUT NIV.1
-
Eerste periode
01/09/2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 V.V. TIELT B NIV.2-1
5 - 5
08/09/2018 13:30 V.V. EMELGEM-KACHTEM B NIV.2-1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
5 - 0
15/09/2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2-1
-
22/09/2018 13:30 VVC BEERNEM B NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
5 - 0
29/09/2018 13:30 SC OOSTROZEBEKE NIV.2-1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
06/10/2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 CLUB ROESELARE NIV.2-1
-
13/10/2018 13:00 FC DOOMKERKE NIV.1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
20/10/2018 15:15 V.V. TIELT B NIV.2-1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
27/10/2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 V.V. EMELGEM-KACHTEM B NIV.2-1
-
03/11/2018 13:45 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2-1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
10-11-2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VVC BEERNEM B NIV.1
-
17/11/2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 SC OOSTROZEBEKE NIV.2-1
-
24/11/2018 14:00 CLUB ROESELARE NIV.2-1 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
01/12/2018 13:15 KDC. RUDDERVOORDE NIV.2-1 FC DOOMKERKE NIV.1
1 - 1

Kalender U11

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 09:30 VV WESTKAPELLE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
5 - 10
19-01-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. SK WENDUINE F NIV.1
-
02-02-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 K. E. DE HAAN NIV.1
PP
09-02-2019 09:30 JONG MALE NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
4 - 8
16-02-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 DAR. BRUGGE B NIV.2-1
-
23-02-2019 09:30 VVC BEERNEM B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
02-03-2019 10:00 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
09-03-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VV WESTKAPELLE NIV.1
-
16-03-2019 11:00 K. SK WENDUINE F NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
23-03-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 Z. ZEEBRUGGE NIV.1
-
30-03-2019 09:15 K. E. DE HAAN NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
06-04-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 JONG MALE NIV.2-1
-
13-04-2019 09:15 DAR. BRUGGE B NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1
-
27-04-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2-1 VVC BEERNEM B NIV.1
-
Eerste periode
01/09/2018 11:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2 K. SK STEENBRUGGE B NIV.2
6 - 6
08-09-2018 11:00 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2 S.V.V. DAMME B NIV.2
5 - 5
15-09-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2 SV LOPPEM A NIV.2
5 - 6
22-09-2018 09:00 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2
6 - 3
29-09-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2 K. DOSKO BEVEREN A NIV.2
2 - 11
06-10-2018 11:00 K. EXC. ZEDELGEM NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2
-
13-10-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2 SKD HERTSBERGE NIV.2
-
20-10-2018 11:00 K. SK STEENBRUGGE B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2
-
27-10-2018 09:30 S.V.V. DAMME B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2
-
03-11-2018 09:15 SV LOPPEM A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2
6 - 5
10-11-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2
-
17-11-2018 10:45 K. DOSKO BEVEREN A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2
4 - 5
24-11-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2 K. EXC. ZEDELGEM NIV.2
4 - 5
01-12-2018 09:30 SKD HERTSBERGE NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.2
2 - 2

Kalender U10

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 09:30 VV KOEKELARE NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
3 - 7
19-01-2019 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE A NIV.2-1
-
02-02-2019 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 K. SV JABBEKE B NIV.2-1
PP
09-02-2019 09:00 K.V.C ICHTEGEM A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
7 - 5
16-02-2019 09:30 VK ZERKEGEM NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
-
23-02-2019 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 K. EXC. ZEDELGEM NIV.2-1
-
02-03-2019 09:15 SV LOPPEM B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
09-03-2019 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 VV KOEKELARE NIV.2-1
-
16-03-2019 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE A NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
-
23-03-2019 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 SV LOPPEM B NIV.2
-
30-03-2019 09:30 K. SV JABBEKE B NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
-
06-04-2019 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 K.V.C ICHTEGEM A NIV.2
-
13-04-2019 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 VK ZERKEGEM NIV.2-1
-
27-04-2019 09:30 K. EXC. ZEDELGEM NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
-
Eerste periode
01/09/2018 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.1 K. VC ARDOOIE F NIV.1
18 - 5
08-09-2018 10:45 K. FC. MEULEBEKE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
2 - 11
15-09-2018 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 DOSKO KANEGEM NIV.1
-
22-09-2018 09:30 K.FC AARSELE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
7 - 11
29-09-2018 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. VP GITS NIV.1
9 - 11
06-10-2018 09:15 FC VELDEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
13-10-2018 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 V.V. TIELT B NIV.1
-
20-10-2018 10:15 K. VC ARDOOIE F NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
27-10-2018 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. FC. MEULEBEKE NIV.1
-
03-11-2018 10:00 DOSKO KANEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
10-11-2018 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K.FC AARSELE NIV.1
-
17-11-2018 09:00 K. VP GITS NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
24-11-2018 10:15 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 FC VELDEGEM NIV.1
-
01-12-2018 10:30 V.V. TIELT B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
3 - 6

Kalender U9a

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
tweede periode
12-01-2019 09:15 NSVD HANDZAME A NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
19 - 4
19-01-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 K. EXC. ZEDELGEM B NIV.2-1
-
02-02-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 VV KOEKELARE A NIV.2
PP
09-02-2019 09:30 K.S.V. PITTEM B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
9 - 9
16-02-2019 11:00 DAR. BRUGGE B NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
-
23-02-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 SV LOPPEM B NIV.2
-
02-03-2019 09:00 K. SKV ZWEVEZELE A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
09-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 NSVD HANDZAME A NIV.2-1
-
16-03-2019 09:00 K. EXC. ZEDELGEM B NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
-
23-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 K. SKV ZWEVEZELE A NIV.2
-
30-03-2019 09:45 VV KOEKELARE A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
-
06-04-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 K.S.V. PITTEM B NIV.2
-
13-04-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1 DAR. BRUGGE B NIV.2-1
-
27-04-2019 10:45 SV LOPPEM B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2-1
-
Eerste periode
01-09-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 SK TORHOUT NIV.1
13 - 8
08-09-2018 09:15 FC VELDEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
8 - 15
15-09-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K.V.C ICHTEGEM NIV.1
-
22-09-2018 09:15 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
14 - 7
29-09-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 VK ZERKEGEM NIV.1
16 - 11
06-10-2018 10:30 K. VV AARTRIJKE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
13-10-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. WS OUDENBURG B NIV.1
-
20-10-2018 11:00 SK TORHOUT NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
3 - 23
27-10-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 FC VELDEGEM NIV.1
11 - 8
03-11-2018 09:00 K.V.C ICHTEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
3 - 15
10-11-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.1
6 - 12
17-11-2018 09:30 VK ZERKEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
19 - 15
24-11-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. VV AARTRIJKE NIV.1
7 - 13
01-12-2018 09:30 K. WS OUDENBURG B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
12 - 1

Kalender U9b

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 10:15 K. VC ARDOOIE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
6 - 9
19-01-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 V.V. TIELT C NIV.1
16 - 5
02-02-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1
PP
09-02-2019 10:45 K.FC AARSELE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
18 - 8
16-02-2019 09:30 GL RUISELEDE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
02-03-2019 09:00 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
09-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. VC ARDOOIE B NIV.1
-
16-03-2019 10:30 V.V. TIELT C NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
23-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.1
-
30-03-2019 09:15 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
06-04-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K.FC AARSELE NIV.1
-
13-04-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 GL RUISELEDE NIV.1
-
Eerste periode
01/09/2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 GL RUISELEDE NIV.1
5 - 18
08-09-2018 09:30 SKD HERTSBERGE NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
17 - 6
15-09-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.1
-
22-09-2018 10:30 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
20 - 2
29-09-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. VC ARDOOIE B NIV.1
15 - 11
06-10-2018 09:15 SC OOSTROZEBEKE A NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
12 - 14
13-10-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 V.V. TIELT C NIV.1
-
20-10-2018 09:30 GL RUISELEDE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
27-10-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 SKD HERTSBERGE NIV.2-1
-
03-11-2018 09:00 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
5 - 0 (FF)
10-11-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1
-
17-11-2018 10:15 K. VC ARDOOIE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
24-11-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 SC OOSTROZEBEKE A NIV.2-1
-
01-12-2018 10:30 V.V. TIELT C NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-

Kalender U8a

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. DOSKO BEVEREN A NIV.2
19 - 4
19-01-2019 09:30 K.S.V. PITTEM A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
-
02-02-2019 09:00 V.V. TIELT A NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
PP
09-02-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 V.V. EMELGEM-KACHTEM A NIV.2
13 - 5
16-02-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. Z. DENTERGEM A NIV.2
-
23-02-2019 09:30 K. FC. MEULEBEKE B NIV.3-2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
-
02-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. VC ARDOOIE A NIV.3
-
09-03-2019 09:30 K. DOSKO BEVEREN A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
-
16-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K.S.V. PITTEM A NIV.2
-
23-03-2019 09:00 K. VC ARDOOIE A NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
-
30-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 V.V. TIELT A NIV.3
-
06-04-2019 10:30 V.V. EMELGEM-KACHTEM A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
-
13-04-2019 10:45 K. Z. DENTERGEM A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
-
27-04-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. FC. MEULEBEKE B NIV.3-2
-
Eerste periode
01-09-2018 10:45 FC VELDEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.1
16 - 12
08-09-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 SK TORHOUT NIV.1
20 - 2
15-09-2018 09:45 S.V.D. KORTEMARK NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
22-09-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 VV KOEKELARE NIV.1
17 - 4
29-09-2018 10:00 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
10 - 6
06-10-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 SKD HERTSBERGE B NIV.1
20 - 0
13-10-2018 10:30 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
5 - 20
20-10-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 FC VELDEGEM NIV.1
18 - 8
27-10-2018 11:00 SK TORHOUT NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
10 - 17
03-11-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 S.V.D. KORTEMARK NIV.1
14 - 2
10-11-2018 09:30 VV KOEKELARE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
6 - 14
17-11-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K.FC LICHTERVELDE B NIV.1
18 - 4
24-11-2018 10:45 SKD HERTSBERGE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
01-12-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.1
-

Kalender U8b

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. VC WINGENE A NIV.1
10 - 6
19-01-2019 10:45 SKD HERTSBERGE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
02-02-2019 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
PP
09-02-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. SK STEENBRUGGE A NIV.1
10 - 7
16-02-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 VVC BEERNEM B NIV.1
-
23-02-2019 09:00 K. FC SINT-JORIS SP. A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
02-03-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 FC DOOMKERKE A NIV.1
09-03-2019 09:00 K. VC WINGENE A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
16-03-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 SKD HERTSBERGE B NIV.1
-
23-03-2019 10:25 FC DOOMKERKE A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
30-03-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
-
06-04-2019 10:30 K. SK STEENBRUGGE A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
13-04-2019 09:30 VVC BEERNEM B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
27-04-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K. FC SINT-JORIS SP. A NIV.1
-
Eerste periode
01-09-2018
BYE
08-09-2018 11:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B SKD HERTSBERGE A NIV.1
6 - 13
15-09-2018 11:00 JONG MALE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
-
22-09-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1
-
29-09-2018 11:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
15 - 4
06-10-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 VV WESTKAPELLE NIV.1
-
13-10-2018 10:45 Z. ZEEBRUGGE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
20-10-2018
BYE
-
27-10-2018 10:45 SKD HERTSBERGE A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
03-11-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 JONG MALE NIV.1
-
10-11-2018 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
17-11-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
-
24-11-2018 09:30 VV WESTKAPELLE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
-
01-12-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 Z. ZEEBRUGGE NIV.1
-

Kalender U7a

Datum Uur Thuis Uit
Resultaat
Tweede periode
12-01-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 GL RUISELEDE NIV.3-2
19-01-2019 09:30 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
02-02-2019 11:00 K. SP. CLUB BLANKENBERGE A NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
09-02-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. DOSKO BEVEREN NIV.2
16-02-2019 09:00 V.V. TIELT A NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
23-02-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. SV RUMBEKE A NIV.2
02-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. VC WINGENE A NIV.2
09-03-2019 10:00 GL RUISELEDE NIV.3-2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
16-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. SKV ZWEVEZELE B NIV.2
23-03-2019 11:15 K. VC WINGENE A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
30-03-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 K. SP. CLUB BLANKENBERGE A NIV.3
06-04-2019 09:30 K. DOSKO BEVEREN NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
13-04-2019 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2 V.V. TIELT A NIV.3
27-04-2019 09:30 K. SV RUMBEKE A NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.2
Eerste periode
01-09-2018 10:30 K. EXC. ZEDELGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
Gewonnen
08-09-2018 10:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 VVC BEERNEM B NIV.1
Gelijk
15-09-2018 09:00 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
Gewonnen
22-09-2018 10:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. SK STEENBRUGGE B NIV.1
Gewonnen
29-09-2018 11:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
06-10-2018 10:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. VC WINGENE B NIV.2-1
13-10-2018 09:15 DAR. BRUGGE A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
20-10-2018 10:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. EXC. ZEDELGEM NIV.1
27-10-2018 09:30 VVC BEERNEM B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
03-11-2018 10:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1
10-11-2018 09:00 K. SK STEENBRUGGE B NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
17-11-2018 10:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP NIV.1
24-11-2018 10:45 K. VC WINGENE B NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1
01-12-2018 10:00 K. DAR. RUDDERVOORDE A NIV.1 DAR. BRUGGE A NIV.1

Kalender U7b

Datum Uur Thuis Uit
resultaat
Tweede periode
12-01-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.2
19-01-2019 10:45 SV LOPPEM B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2
02-02-2019 10:30 K. FC MOERKERKE NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2
09-02-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2 K. E. DE HAAN NIV.2
16-02-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2 K. VC WINGENE B NIV.2
23-02-2019 11:00 K. SP. CLUB BLANKENBERGE A NIV.3 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2
02-03-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2 R. KNOKKE FC NIV.2
09-03-2019 10:00 VC VAMOS ZANDVOORDE NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2
16-03-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2 SV LOPPEM B NIV.2
23-03-2019 09:30 R. KNOKKE FC NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2
30-03-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2 K. FC MOERKERKE NIV.2
06-04-2019 10:30 K. E. DE HAAN NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2
13-04-2019 11:15 K. VC WINGENE B NIV.2 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2
27-04-2019 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2 K. SP. CLUB BLANKENBERGE A NIV.3
Eerste periode
01-09-2018 11:00 SK TORHOUT NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1
Gewonnen
08-09-2018 11:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1 K. VV AARTRIJKE NIV.1
Gewonnen
15-09-2018 10:45 FC VELDEGEM NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1
Gewonnen
22-09-2018 11:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1 S.K. EERNEGEM A NIV.1
Gewonnen
29-09-2018 10:30 VV KOEKELARE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1
06-10-2018 11:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1 K. VC WINGENE A NIV.2-1
13-10-2018 09:00 K. VP GITS A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1
20-10-2018 11:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1 SK TORHOUT NIV.1
27-10-2018 10:30 K. VV AARTRIJKE NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1
03-11-2018 11:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1 FC VELDEGEM NIV.1
10-11-2018 09:30 S.K. EERNEGEM A NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1
17-11-2018 11:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1 VV KOEKELARE NIV.1
24-11-2018 10:45 K. VC WINGENE A NIV.2-1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1
01-12-2018 11:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.2-1 K. VP GITS A NIV.1

Kalender U6

Datum Uur Thuis Uit Resultaat
../09/2018